1000Mbit SFP modul 1000Base-LX, Single Mode, LC, Op til 10km. Mini GBIC

SFP - Optisk Gigabit transceiver.
Mini GBIC medie-konverter
LC, Single Mode, duplex fiberkabel
1310nm
Maks. 10km

CNV-SFP1G-LXP
305,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

MiniGBIC / SFP
LC fiberkabler
1310nm
Op til 10km singlemode.