Protokol omformer

Protokol omformer

Der er 1 produkt.

Viser 1-1 af 1 element(er)
CAN bus til single mode...

CAN bus til single mode fiber med manuel switch til CAN baud rate

Baud rate (bps): 10k - 1M
Terminator Resistor: 120 ohm
3000VDC DC-til-DC isolation, 2500Vrms til photo-couple
ISO 11898-2, CAN 2.0A og CAN 2.0B
SC single mode, 1310 nm
RS-232 COM1
+10 - +30VDC ureguleret
-25 - +75 graders driftemperatur
10 - 90% luftfugtighed

Pris 1.330,00 kr.
Varenummer CNV-CAN-FIBER-MM
Status