ST-SC Hybrid Duplex Metal Fiber Optic Adapter multimode

Multimode, ST-SC, 62,5/125 mm (metalhus)

ST-SC-M
26,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

Omformerstik/ konverter/ adapter i metal til lysleder fiberkabler.

Der er hunstik i hver ende.