Mediekonverter RJ45 til Fiber SM, SC

100Base-TX til 100Base-FX singlemode, 1310nm, 35 km

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    Mediekonverter RJ45 til Fiber SM, SC

    Mediekonverter RJ45 til Fiber SM, SC

    100Base-TX til 100Base-FX singlemode, 1310nm, 35 km

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
ETH100F-SC-S35
746,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
Status  

Ethernet til singlemode fiber konverter.

Ethernet til 100 Mbit fiber med SC stik.

Dimensioner
97 x 69 x 26mm (H x B x D)
Hastighed
100 Mbit
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende 5VDC 2A netadapter
Omformer
Omformer 100 Mbit Ethernet(RJ45 stik) til 100 Mbit lysleder (SC singlemode)