Multimode LC-ST omformerkabel 62,5-125 µm, 1 meter

Fiberkabel Duplex, LC-ST, 62,5/125 μm multimode.

Varenummer: K-FIBER-LC-ST1

DKK 85,00 ekskl. moms

Beskrivelse

Multimode LC«ST omformerkabel.

Tyndt fiberkabel med en diameter på kun 3.0 mm.

Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x ST hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).

God rabat gives ved køb af større mængder!

Andre længder og farver kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk