Multimode ST-SC omformerkabel 62,5-125 μm, 1 meter

Fiberkabel, Duplex, 2 X ST og 2 X SC stik, 62,5/125 μm multimode.

Forhandles i flere længder.

Varenummer: K-FIBER1ST-SC-M

DKK 73,00 ekskl. moms

Beskrivelse

Multimode ST « SC omformerkabel.

Tyndt fiberkabel med en diameter på kun 3.0 mm.

Kablet har 2 x SC hanstik og 2 x ST hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex). Kablet er orange med sorte og røde stik.

God rabat gives ved køb af større mængder!

Andre længder og farver kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk