SFP port 100Base-FX, MM,LC, 2km

Mini/SFP, LC fiberkabler, 1310 nm, 500 m multimode

CNV-SFP100M
551,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • live_help Stil et spørgsmål

Modul til 100Mbit netværks udstyr.

SFP fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.