Fiber optisk kabel- multimode LC-LC, 50-125µm, duplex, OM3, 1 meter

LC-LC fiberkabel 
Multimode 
Duplex
4 x LC stik, 50/125µm
OM3
Aqua
1 m (forhandles i mange længder)

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    Fiber optisk kabel- multimode LC-LC, 50-125µm, duplex, OM3, 1 meter

    Fiber optisk kabel- multimode LC-LC, 50-125µm, duplex, OM3, 1 meter

    LC-LC fiberkabel 
    Multimode 
    Duplex
    4 x LC stik, 50/125µm
    OM3
    Aqua
    1 m (forhandles i mange længder)

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
K-FIBER-Y50-LC1
97,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
Status  

Multimode med LC hanstik, 50/125 µm. Fiberkabel med 4 hanstik. Lyslederkablerne er udført i glasfiber med to ledere til henholdsvis RX og TX. Båndbredde ved singlemode 1 GHz og ved multimode 155 MHz. Fås i længder fra 0,5 meter til 100 meter. 
God rabat gives ved køb af større mængder!
Andre længder kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk

Type
Duplex, LC, 50/125 mm
Længde
1 m