Singlemode LC-ST omformerkabel 9-125 µm, 1 meter

Fiberkabel Duplex, LC-ST, 9/125 μm singlemode.

Forhandles i flere længder. 

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    Singlemode LC-ST omformerkabel 9-125 µm, 1 meter

    Singlemode LC-ST omformerkabel 9-125 µm, 1 meter

    Fiberkabel Duplex, LC-ST, 9/125 μm singlemode.

    Forhandles i flere længder. 

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
K-FIBER-LC-ST-S1
90,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

Singlemode LC«ST omformerkabel.

Tyndt fiberkabel med en diameter på kun 3.0 mm.

Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x ST hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).

God rabat gives ved køb af større mængder!

Andre længder og farver kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk