SFP port 1000Base-LX, SM, LC, 30km

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 30km.

1000BASE-SX/LX SFP Transceiver

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    SFP port 1000Base-LX, SM, LC, 30km

    SFP port 1000Base-LX, SM, LC, 30km

    SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 30km.

    1000BASE-SX/LX SFP Transceiver

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
CNV-SFP1G-L30
314,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
På vej ind  

PHY Type:    IEEE 802.3z 1000BASE-LX
Fiber Type:    Single Mode
Connector:    LC
Wavelength:    1310nm
Maximum Distance:    30km
Operating Temperature:    0 ~ 60 degrees C