Multimode LC-SC omformerkabel, vinklet 90°, 50-125µm, 1,0 m. OM3

Vinklet 90° fiberkabel med 2 X LC og 2 X SC hanstik, Duplex 50/125 μm.

Forhandles i flere længder. 

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    Multimode LC-SC omformerkabel, vinklet 90°, 50-125µm, 1,0 m. OM3

    Multimode LC-SC omformerkabel, vinklet 90°, 50-125µm, 1,0 m. OM3

    Vinklet 90° fiberkabel med 2 X LC og 2 X SC hanstik, Duplex 50/125 μm.

    Forhandles i flere længder. 

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
K-FIBER-Y50-LC-SC-V1
128,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
På vej ind  

Multimode LC«SC vinklet 90° kabel 50/125 µm.

Tyndt fiberkabel med en diameter på 3,0 mm.

Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x SC hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).

Andre længder og farver kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk