100Mbit SFP modul, 100Base-FX, Single Mode, LC, opp til 20km

Mini GBIC / SFP optisk transceiver
LC
1310 nm
opp til 20 km, Single Mode

CNV-SFP100S20+
508  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

modul for 100Mbit nettverksutstyr. SFP fiber plug-in-modulen. Plug-in-modulen for f.eks switche - tillater enkel endring av en annen type fiber
Fiberkonvertermodul i SFP (+) / miniGBIC eller GBIC format.. Krever tilsvarende utvidelse plass i utstyret modul som skal installeres - f.eks. switche.