Media konverter RJ45 for single core fiber WDM-mode. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC - Simplex fiber

10/100 / 1000Base-TX for 1000Base-LX enkel modus, 15km
WDM bølgelengde divisjon-multiplexing - Barex fiberkabel bare
Må være WDM konvertere i begge ender av fiberen.

ETH-RJ45G-WDM-SA
1 064  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Gigabit Ethernet for fiber WDM-omformer.

Med WDM er bare 1 fiberleder brukt til full dupleks Gigabit.

Med WDM, bølgelengde-divisjonsmultipleksering, er kun 1 fiberleder vant til send data begge veier samtidig.

Må brukes med ETH-RJ45G-WDM-SB

Dimensioner
97 x 70 26mm (H x B x D)
Omformer
Omformer kobber Ethernet (RJ45 stik) til lysleder (WDM singlemode)
Stik
SC simplex fiberstik (WDM) og RJ45 hun
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende 5VDC 2A netadapter, maks. 4,6W forbrug