Pansrede fiberkabel enkeltmodus LC-LC, 25m, 9 / 125my, Black, LSZH, Duplex

Steel Forsterket fiber patch kabel
Singelmodus
Duplex
2 x LC kontakt i hver ende
Robust slire
black | Cable Tykkelse: 9mm
25m global rabatt er gitt ved kjøp av store mengder

K-FIB-A-LC-S25
835  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.

gnager kabler er beskyttet og kan tåle å bli overkjørt av kjøretøy og slitebanen av mennesker. Kablene er derfor meget godt egnet for utendørs og industrianlegg.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Black
Kabellængde
25m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1