SFP, LC-fiber 100Mbitill,MM,2km

Mini / SFP , LC fiberkabler , 1310 nm , 500 m multi

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    SFP, LC-fiber 100Mbitill,MM,2km

    SFP, LC-fiber 100Mbitill,MM,2km

    Mini / SFP , LC fiberkabler , 1310 nm , 500 m multi

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP100M
551 Dkr
Exkl. moms
Kvantitet
Status  

Modul för 100Mbit nätverksutrustning . SFP fiber plug-in modul . Insticksmodul för att inkludera Växlar - gör det lätt att ändra till ett annat typ av fiber . Fiberkonvertermodul i SFP ( + ) / miniGBIC eller GBIC -format . Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen måste installeras - till exempel . switchar .