100Base -FX SFP tillransceiver , singelmod 20km

Mini / SFP , LC typ , 1310 nm , 20 km , singelmod

Modell CNV-SFP100S20

DKK 378,00 Exkl. moms

Beskrivning

Modul för 100Mbit nätverksutrustning . SFP fiber plug-in modul . Insticksmodul för att inkludera Växlar - gör det lätt att ändra till ett annat typ av fiber . Fiberkonvertermodul i SFP ( + ) / miniGBIC eller GBIC -format . Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen måste installeras - till exempel . switchar .