SFP , LC - fiber 1Gbitill , SM , 30km

MiniGBIC / SFP , LC typ , 1310 nm , 30 km , singelmod

Modell CNV-SFP1G-S30

DKK 368,00 Exkl. moms

Beskrivning

Modul 1000Mbit ( 1Gbit ) nätverksutrustning. GBIC och SFP fiber plug-in modul . Insticksmodul för att inkludera Växlar - gör det lätt att ändra till ett annat typ av fiber . Fiberkonvertermodul i SFP ( + ) / miniGBIC eller GBIC -format . Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen måste installeras - till exempel . switchar .