Multimode LC - ST omvandlarkabel 62,5-125 µm, 1 meter

Fiberkabel Duplex , LC - ST , 62,5 / 125 um multi

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Multimode LC - ST omvandlarkabel 62,5-125 µm, 1 meter

    Multimode LC - ST omvandlarkabel 62,5-125 µm, 1 meter

    Fiberkabel Duplex , LC - ST , 62,5 / 125 um multi

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
K-FIBER-LC-ST1
85 Dkr
Exkl. moms
Kvantitet
Status  

Multimode LC ST adapterkabel . Tunn fiberkabel med en diameter av endast 3,0 mm . Kabeln har 2 x LC-kontakt och 2 x ST -kontakt . Det finns en ledare för att ta emot en ledare , och att skicka ( full duplex ) .