Ethernet till multilli mode fiber konvertiller

10 / 100Base - T till 100Base - FX , MM , SC , 1310 nm , 2 km

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Ethernet till multilli mode fiber konvertiller

    Ethernet till multilli mode fiber konvertiller

    10 / 100Base - T till 100Base - FX , MM , SC , 1310 nm , 2 km

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH-FIBER-SC-P
475 Dkr
Exkl. moms
Kvantitet
Status  

10/100 Ethernet för multimodfiber omvandlare .
Ethernet till 100 Mbps fiber till SC -kontakten . Full / halv duplex och LFP ( Link Fault Passage) väljs via DIP-omkuppplare Kan både 50my och 62,5my

Stik
SC/ST fiberstik og RJ45 hun
Dimensioner
97 x 70 x 26mm (H x B x D)
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende 5V/2A netadapter
Afstand
Ethernet-kabel 100 meter og fiber 2 km (412 m ved halv dupleks)
Omformer
10/100Mbit (RJ45 stik) til 100 Mbit fiber (SC multimode)