Singelmode LC -SC Easy Bend fiberkabel 9 my, duplex , OM1 , LSZH , LC - SC , 1 meter

Flexibel och bøjelige Lätt Bend fiberkabler . Single Lätt Bend fiberkabler med sv bøjeradius in 20mm

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Singelmode LC -SC Easy Bend fiberkabel 9 my, duplex , OM1 , LSZH , LC - SC , 1 meter

    Singelmode LC -SC Easy Bend fiberkabel 9 my, duplex , OM1 , LSZH , LC - SC , 1 meter

    Flexibel och bøjelige Lätt Bend fiberkabler . Single Lätt Bend fiberkabler med sv bøjeradius in 20mm

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
K-FIBER-E-LC-SC-S1
101 Dkr
Exkl. moms
Kvantitet
Status  

Easy Bend fiberkablar är mycket flexibla och böjbar . Kablarna har en böjningsradie på ner till 20 mm och inte förlora signalen i skarpa krökar där standardkablar gör det . Bra rabatt ges vid beställning större antal kablar .