Multimode LC fiber patch kabel med 4 x LC M/M kontakt, 62.5 / 125 μm, 0.5m

LC fiber patch kabel
4 x LC hane kontakt, 62,5 / 125 μm
Multimode
Duplex
3mm tjocklek
0.5m

K-FIBER-LC0.5
133  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiberskyddskabel - LC.
Fiberoptiska kablar är gjorda av glasfiber med två ledare för respektive RX och TX. när du köper större mängder.
Kontakta vår försäljningsavdelning 

Fibertype
Multimode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Orange
Kabellængde
5m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1