Multimode SC fiber Patillchkabel , 50/125 μ , 1 meter

Fiberkabel , Duplex , 4 x SC kontakt , 50/125 um multi

K-FIBER-SC1-Y50
125  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
Fiber Patch Cable - SC .

Multimode med SC -kontakt , 50/125 μ .

Fiberkabel med 4 kontakt.

Ljusstyrkablarär tillverkade av glasfiber med två ledare respektive RX och TX .

Bandbredd : multi 155 MHz .

Finns i längder från ½ till 100 meter .

Orange kabel med beige vägg .

Tjocklek : 3mm .

Bra rabatt ges vid beställning större antal kablar .
Farve
Blue
Diameter
Core 50/125my
Fiber
SC-SC
Kabel
1m
Fibermode
Multimode
Fibertype
OM3