Armerad fiberkabel, Multi-mode, ST-ST, 25m, 62,5 / 125my, Black, LSZH, Duplex

Stål Förstärkt fiberpatchkabel Review, Multi-läge Duplex
2 x ST-kontakter på varje ände
62,5 / 125my
Robust jacka
svart | Kabel Tjocklek: 3mm < p> förhanedlat i flera längder.

K-FIB-A-ST25
793  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är gjorda av glas material och ge super bra galvanisk isolation.
Kablarna tål att köras över av bilar och trampar folk. Kablarna är därför mycket lämplig för utomhus och industrianläggningar.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
ST-ST
Farve
Black
Kabellængde
25m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1