RS232 / 422/485 för Multi Mode fiberkonverterare, 62,5 / 125my och 50 / 125my

Fiberomvandlare RS232 / RS422 / RS485
Flerläge 62.5 / 125 eller 50 // 125my, våglängd 850nm
Effekt levereras från 10 - 30VDC / 2 Watts
DIN Rail Bracket .
Upp till 2km
ST-plug

M485-FIBER-I
1 671  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
På vägen in  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

För kommunikation över långa sträckor i elektriskt bullriga miljöer.
Typ: Asynkron RS232 / 422/485 för ljusguide
Hastighet: Upp till 115,2 Kbit / sek
Avstånd: Upp till 2km
Annat: Uppladdningar TxD och RxD. Multimode fiber 62.5 / 125 μm. Våglängd 850 nm
Montering: DIN mount 
Tillförsel: 10 - 30 VDC & 2.0 W
Pluggar: RS232 / 422/485 skruvplintar.
Fiber: ST-plug

Forsyningsspænding
10 - 30 VDC 2,0 W