RJ45 + Fiber

RJ45 + Fiber

Det finns 21 produkter.

Visar 1-20 av 21 objekt

Aktiva filter

  • 10-port haneaged switch 2 x...

    10-port haneaged switch 2 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 8 x SFP 100/1000Mbit SFP slot, DIN montering 12-48VDC och 24VAC

    haneaged växel. 8 x SFP, 2 x RJ45-portar
    8 x fiberportar - 100/1000Base-SX / LX mini-GBIC SFP slot
    2 x kopparportar - 10/100/1000Mbit RJ45
    IP30 kapsling
    DIN och väggmontage
    12 - 48VDC eedundant strömförsörjning
    acceptera 24VAC
    Drifttemperatur: -40 - +75°C 
    Dimensioner: 152 x 107 x 72 mm

    Pris 4 739  DKK
    Artikelnummer ESW10G8SFP
    På vägen in  
  • Info kommer snarest

    24-port haneaged Switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gbit SFP Combo. -10 - + 60°C, 36 - 60VDC

    haneaged Industrial Fiber Switch till nätverksback-ben
    24 portar haneaged switch
    24 x 100 / 1000Base-X SFP Mini-GBIC / SFP Slots
    4 x 10GIT SFP + Slots
    4 x 10/100 / 1000Base-T RJ45 Portar, delad med port-1 till Port-4
    Cyber ​​Security
    IgMP Snooping
    ERPS Fast Recovery Ring, Redundant
    1588 Tidsprotokoll för synkron mellan Switche
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C vid nätaggregat
    Temperatur: -40 - + 75 ° C vid DC-tillförseln
    Matningsspänning : 100 - 240VAC
    Matningsspänning: 36 - 60VDC 1.2A

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ESW24SFP4-10G
    På vägen in  
  • 18 portar Managed switch 16...

    18 portar Managed switch 16 x RJ45 100/1000Mbit PoE+. 2 x 100/1000/2500 Mbit SFP Fiberkortplats, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Kraftfull hanterad 18-portars industriell switch
    Hanterad switch. 16 x RJ45 +2 x SFP
    16 x 10/100/1000Mbit switch med PoE+ (36Watt)
    Total PoE-effekt är 320 watt (dubbel DC-ingång)
    2 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    2 x 100/1000/2500 Mbit SFP-kortplats
    Stöder 2,5 GHz SFP-modul
    IGMP snokar
    MLD snokar
    DHCP-relä / DHCP-server
    Cyperns säkerhet
    ERPS-samtal. Snabb ringåterställning mindre än 10ms
    1588 Tidssynkroniseringsprotokoll
    Layer 2 switch
    Temperaturområde från -40 till +75°C
    Matningsspänning: 48 - 56VDC - redundant ingång
    Mått: 152 x 107 x 87 mm

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ESW18SFP2
    På vägen in  
  • 24 port haneaged Switch. 24...

    24 port haneaged Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Upplänk 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VA

    haneaged Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24 portar PoE+, 30 watt per port
    Total PoE effekt är 390 Watt
    PoE spänningsutgång: 54VDC 30W maximala
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot
    2 x upplänk SFP eller RJ45
    Layer 2 switch
    IGMP snooping (Multicast Protocol)
    Port spegling
    Drifttemperatur: -10 - +50°C
    Matningsspänning: 100 - 240VAC 
    Dimensioner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vikt: 4,4 kg

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer -ESW24L2-POE
    På vägen in  
  • 24 port haneaged switch 20...

    24 port haneaged switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    haneaged Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot
    20 Port 10/100/1000T och 4 Port Gigabit TP / SFP Combo haneaged Switch
    20 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP port
    Cyber ​​Security
    Layer 2 till Layer 4 switch 
    IGMP snooping
    MLD snooping
    Dimensioner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vikt: 3.3kg
    Matningsspänning: 100 ~ 240VAC
    Arbetstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 3 653  DKK
    Artikelnummer ESW24SFP4
    På vägen in  
  • 10 ports industri switch 8...

    10 ports industri switch 8 x Gbit RJ45 + 2 x SFP - Unhaneaged, 12-48VDC, -40 - +75°C

    8 x 10/100/1000Mbit - RJ45 med auto MDI/MDI-X
    2 x SFP slot 100/1000Mbit fiber port
    IP30 metalkabinet 
    DIN rail og vægmontering
    Redundant Power input
    12 til 48VDC, redundant, med polaritetsbeskyttelse
    AC input 24VAC power input er mulig
    6000VDC Ethernet ESD beskyttelse
    Udvidet temperatur -40 til 75°C
    IEEE 802.3az

    Pris 2 587  DKK
    Artikelnummer ESW8G-U-SFP2
    Fysiskt i lager  
  • 16 Port Unmanaged Switch 16...

    16 Port Unmanaged Switch 16 x 10 / 100mbit RJ45. Fiber 2 x 1000mbit SFP, Poe + LCD-skärm, utöka UTP upp till 250 meter, 230VA

    16 port 10/100Mbit + 2 Gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP combo gränssnitt.
    PoE + är 32 Watt
    Max. PoE effekt är 300 watt
    IEEE 802.3af / at End-span.
    Varje port ger 54VDC till PoE PD
    Auto deteketere PoE utrustning
    Ger PoE ström till max. 100meters.
    Extended läge utan PoE, avståndet upp till 250meter
    Utrustad med smarta LCD
    Dimensioner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Arbetstemperatur: -10 - +60°C
    Matningsspänning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 3 018  DKK
    Artikelnummer ESW16SFP2-POE+
    På vägen in  
  • 24 portar haneaged Switch...

    24 portar haneaged Switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP Slot Combo, PoE++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    haneaged Industrial Switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 porter PoE++
    IEEE 802.3at / af / bt - Ultra PoE (90watt) End / Mid-Span
    Total PoE Effect är 720W
    4 x 100/1000Mbit Mini-GBIC / SFP Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Brand VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1
    Protokoll VLAN, VOICE VLAN, Privat VLAN, haneagement VLAN, GVRP
    IGMP Snooping V2 och V3
    MLD Snooping V1, V2
    Port Säkerhet för Source Mac Adress Filtrering
    DHCP Snooping för att filtrera oönskade DHCP-meddelanden
    Mått: 440 x 300 x 44,5 mm (1u)
    vikt: 5kg
    Spänning: 100 - 240VAC

    Pris 6 950  DKK
    Artikelnummer ESW24SFP4-POE++
    På vägen in  
  • Layer-3 16 Portar haneaged...

    Layer-3 16 Portar haneaged Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10GIT SFP, Poe ++ (Poe Ultra), 230Vac

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til haneagement og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE haneagement
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ESW16SFP2G-POE+U
    På vägen in  
  • 16 Portar Unmanaged växel...

    16 Portar Unmanaged växel 16 x RJ45 10/100 + 1Gbit SFP-port, PoE, LAN, 240VAC WT:-40~80C

    Utökad arbetstemperatur -40 ° ~ 80 ° C
    16-Port 10/100TX + 2-Port 10/100/1000T/mini-GBIC Combo
    7,2 Gbps bakplan (växlingstyg)
    Ethernet -ringredundans (återställningstid <20 ms)
    IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree & IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1x RADIUS
    IEEE 802.1p klass eller tjänst för trafikklassificering och prioritering
    QoS (Service Quality)
    Stöder portbaserat VLAN & IEEE 802.1Q Tag VLAN
    IGMP med frågeläge för multimediaprogram
    Portspegling för trafikövervakning
    IP -adress Säkerhetshantering för att förhindra obehörig åtkomst
    UL klass I, division 2 certifierad
    IP30 robust aluminiumfodral
    DIN-skena eller panelmonterbar

    Pris 12 995  DKK
    Artikelnummer ESW16-POE-2SFP-DW
    På vägen in  
  • 24 portar Managed switch 24...

    24 portar Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP-kortplats för 10Gbit/1Gbit, PoE+, 100-240VAC

    Managed Industrial switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24-portars Ethernet-switch med PoE+ (36Watt)
    Total PoE-effekt är 740 watt
    24 x RJ45 10/100/1000 Mbit
    POE-standard: IEEE 802.3af/802.3at/802.3bt
    4 x SFP 10Gbit / 1Gbit, 10GBASE-SR/SL SFP+-gränssnitt (Port-25 till Port-28)
    128 Gbps (icke-blockerande)
    Automatisk generering av portkonfiguration
    MVR (Multicast VLAN Registration)
    IGMP snokar
    Mått: 440 x 300 x 56 mm (1,25U)
    Vikt: 5,4 kg
    Matningsspänning, 100 - 240 VAC

    Pris 11 481  DKK
    Artikelnummer ESW24GSFP4-POE+
    På vägen in  
  • 24 portar haneaged switch...

    24 portar haneaged switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alla 24 portar, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top Grade haneaged Poe++ växel - för storskalig nätverk
    haneaged växel 24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alla portar samtidigt
    PoE power budget för 2280Watt. Inga kompromisser
    Double plug-in nätaggregat
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBase-T slot för 10Gbit / 1Gbit SFP modul Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR / LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 haneterad växel - Professionell Grade
    multi cast support 
    ERPS Ring IP övervakning -  recover 10ms
    DHCP Relay / DHCP-server
    stöder Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensioner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vikt: 5,5kg
    Arbetstemperatur: 0 - + 50°C

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ESW24G2SFP-POE++
    På vägen in  
  • 20-portars hanterad switch...

    20-portars hanterad switch - 16 x RJ45 10/100/1000Mbit PoE+ 2 x RJ45, 2 x Gbit SFP-kortplats. 12-48VDC, 24VAC

    16 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE+
    2 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    2 x Gbit SFP-kortplats
    IP-stackning upp till 6 enheter
    Gigabit TP, SFP och 10G SFP+ gränssnitt
    Hårdvara som kan staplas upp till 6 enheter
    Switchserie staplade i en logisk enhet
    Staplingsarkitektur stöder redundant ringläge
    IPv4 IGMP/IPv6 MLD snooping v1, v2 och v3
    IPv6 MLD snooping v1, v2
    MVR (Multicast VLAN Registration)
    Ethernet Ring Protection Switching
    Matningsspänning: 12 - 48VDC, 24VAC Redundant
    Mått: 152 x 107 x 66 mm
    Vikt: 829g
    Drifttemperatur: -40 - +75°C
    DIN fäste

    Pris 6 613  DKK
    Artikelnummer ESW20G-POE+2SFP
    På vägen in  
  • 24 port växel - Stackable....

    24 port växel - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gbit / RJ45. haneaged. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delas med Port-1 till Port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR/LR SFP+ slot SFP
    IP Stapling upp till 6 enheter
    Gigabit TP SFP och 10G SFP + gränssnitt
    Hårdvara Stacking upp till 6 enheter
    Växel serie Stackable i en logisk enhet
    Stacking arkitektur bärare redundant Ring mode
    IPv4 IGMP / IPv6 MLD snooping v1, v2 och v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet ring Protection Switching
    Matningsspänning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensioner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Arbetstemperatur: 0 - +50°C
    DIN fäste

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ESW24G4SFP10GS
    På vägen in  
  • 48 portars Gigabit Managed...

    48 portars Gigabit Managed switch med 4 x SFP+ kortplats för 10Gbit fibermoduler. 230VAC, stapelbar

    Managed switch med 48 x RJ45 och 4 x SFP+-platser
    Layer 2 switch
    48 x RJ45 10/100/1000 Mbit
    4 x SFP+ kortplats för 10Gbit SFP fibermoduler
    Redundant ring, snabb återhämtning
    IGMP Snooping, Spanning Tree Protocol
    Fläkt med hastighetskontroll
    Mått: 440 x 330 x 44 mm (1U)
    Vikt: 4 kg
    Drifttemperatur: 0 - +50°C
    Matningsspänning: 100 - 250VAC

    Pris 8 174  DKK
    Artikelnummer ESW48G4SFP
    På vägen in