10 Gb SFP Module, Single Mode LC Mini-GBIC optisk transceiver

MiniGBIC / SFP
LC
1310 nm
opp til 10 km, singelmode

CNV-SFP10G-S10
868  DKK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

SFP + modul for 10 Gb nettverksutstyr. GBIC og SFP + fiber plug-in-modulen.
Plug-in-modulen for f.eks switche - gjør det enkelt skifte til en annen type fiber. Fiberkonvertermodul i SFP (+) / miniGBIC eller GBIC format. Krever tilsvarende utvidelse plass i utstyret modul som skal installeres - f.eks. switche.