Multi Mode

Multi Mode

Det fins 8 produkter.

Viser 1-8 av 8 element(er)

Aktive filtre

  • Gigabit media converter for...

    Gigabit media converter for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-A, TX1310nm / RX1550nm, 5VDC

    Gigabit WDM Single Core Fiber Media Converter
    WDM-A - TX 1310nm / RX 1550nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto Crossover for MDI / MDIX i TP Port
    Auto-Forhandling i TP Port
    Flow Control
    Link Alarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 3 029  DKK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WA-AM
    På vei inn  
  • Mediekonverter Gigabit for...

    Mediekonverter Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-Crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Flytkontroll
    koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm for DC5 V, 1,5 A

    Pris 3 325  DKK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-M
    På vei inn  
  • Mediekonverter RJ45 til...

    Mediekonverter RJ45 til fiber. RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit. Fiber 10Gbit SFP+ slot. 5VDC

    Mediekonverter for 10Gbit Fiber
    1 X RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit BASE-T
    1 X 10GBASE-X SFP+ Slot
    For 50/125my og 62,5/125my, Singel Mode eller multi mode
    SFP -modul er som standard for LC -kontakter, dupleks
    Kjøp SFP -modul
    Forsyningsspenning: 5VDC
    Strømforsyning inkludert
    Driftstemperatur 0 til +50 ° C
    Dimensjoner: 94 x 70 x 26 mm

    Pris 1 840  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45-10GSFP+
    Fysisk på lager  
  • Media Konverter RJ45 for...

    Media Konverter RJ45 for fiber. RJ45 10/100MBit. Fiber 100Mbit SFP slot. Single Mode el. Multi Mode, -40 - +75°C. 12 - 60VDC.

    Alltid rom for en av verdens minste media konverter
    Super egnet for installasjon i kamerahus eller trange rom
    SFP-modul er som standard for LC-kontakter, dupleks, Single Mode / Multi Mode.
    Kjøp 100Mbit SFP-moduler.
    1 x 10/100Mbit RJ45
    12 - 60VDC eller 18 - 36VAC
    Temperaturomtåde: -40 ° - + 75°C
    5% til 95% fuktighet
    IP40 tetthet
    36 x 59 x 49mm (H x B x D )
    DIN brakett

    Pris 769  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45-P
    Fysisk på lager