Industriel

Industriel

Det fins 22 produkter.

Viser 1-20 av 22 element(er)

Aktive filtre

  • RJ45 til 10Base-5 Network,...

    RJ45 til 10Base-5 Network, RJ45 / AUI, DB15 han, 100M UTP

    AUI-omformer for UTP-kabel, ekstern forsyning
    1 x DB15 han til 10 Base-5 (AUI)
    1 x RJ45-kontakt til 10 Base-T
    Maks kabellengde: 100m maks per UTP-kabler
    LED: POWER, COL, LINK, TP / RCV
    IEEE 802.3 10Base-T / AUI Ethernet
    FCC Klasse A Del B Del 15 Krav

    Pris 1 613  DKK
    Delenummer: ETH-AUI-RJ45
    På vei inn  
  • RJ45 til AUI...

    RJ45 til AUI 10Base-T-nettverk, RJ45 / AUI, maks. 500m

    AUI-omformer for UTP-kabel, ekstern forsyning
    1 x DB15 AUI hunn 10 Base-5 (AUI)
    1 x RJ45 hunn 10 Base-T
    Maks kabellengde: maks 500 m per (tykk Ethernet), maks 100 m per UTP-kabel
    LED: POWER, COL, LINK, TP / RCV
    IEEE 802.3 10Base-T / AUI Ethernet
    IEEE 802.2 10Base-T/10Base-2
    FCC klasse A underdel B eller del 15 krav

    Pris 1 445  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45-AUI
    Fysisk på lager  
  • Mediekonverter RJ45 til 2 x...

    Mediekonverter RJ45 til 2 x fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Single Mode og/eller Multi Mode

    1000Mbit mediekonverteren til å koble sammen to forskjellige fibernettverket og RJ45
    Er egnet som en node i Gigabit fibernett med 1 x RJ45 til ex. kamera
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit
    2 x 1000Mbit SFP slot til SFP moduler Single Mode og/eller Multi Mode 
    Kan også sammenkoble Singel Mode nettverk med Multi Mode nettverk
    SFP-modul er som standard for LC-kontakter, dupleks, Single Mode / Multi Mode.
    Kjøp Gigabit SFP-moduler.

    Pris 1 190  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP2P
    Fysisk på lager  
  • Mediakonverter RJ45 til...

    Mediakonverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SFP-spor Single Mode eller Multi Mode. 5VDC

    1 x 10/100/1000Mbit RJ45
    1 x 1000Mbit SFP (for gigabit SFP moduler)
    opp til 80 km Single Mode fiber
    opp til 550m med Multi Mode fiber 
    SFP-modul er som standard for LC-kontakter, dupleks, Single Mode / Multi Mode.
    Kjøp Gigabit SFP-moduler.
    opp til 100m med Cat.5e eller Cat.6
    5% til 95% fuktighet
    5 VDC
    -0 ° C til + 70°C

    Pris 520  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP
    På vei inn  
  • Mediekonverter RJ45 til...

    Mediekonverter RJ45 til fiber. RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit. Fiber 10Gbit SFP+ slot. 5VDC

    Mediekonverter for 10Gbit Fiber
    1 X RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit BASE-T
    1 X 10GBASE-X SFP+ Slot
    For 50/125my og 62,5/125my, Singel Mode eller multi mode
    SFP -modul er som standard for LC -kontakter, dupleks
    Kjøp SFP -modul
    Forsyningsspenning: 5VDC
    Strømforsyning inkludert
    Driftstemperatur 0 til +50 ° C
    Dimensjoner: 94 x 70 x 26 mm

    Pris 1 932  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45-10GSFP+
    Fysisk på lager  
  • Mediekonverteren RJ45...

    Mediekonverteren RJ45 single core fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC Single Mode - Simplex fiber

    WDN media omformer for 1-core fiber, Singele Mode med SC
    1 x RJ45 10/100/1000Base-TX
    1 x 1-core (simplex) Single Mode fiber med SC
    må brukes sammen med ETH-RJ45G-WDM SA
    Opp til 15 km
    WDM bølgelengde-divisjon multipleksing - bare for simplex fiberkabel
    må være WDM Kalkulator ved begge ender av fiber

    Pris 1 367  DKK
    Delenummer: ETH-RJ45G-WDM-SB
    På vei inn  
  • AUI til fiber DB15 han til...

    AUI til fiber DB15 han til St Fiber Plug. Single mode

    Konverterer AUI-porten til fiberkabelforbindelsen.
    Bare beregnet til montering direkte på nettverkskortet eller HUB
    -delen for å isolere PCen fra nettverket eller mot rammepotensialet; forskjeller mellom ulike forsyningsnett og maks. kabellengder: AUI 50 meter, fiberoptisk 2000 meter
    Strømforsyning fra AUI-porten som leverer 10-15 VDC / 200 mA
    Plugger: DB15 hankontakt for AUI-port og ST-kontakt for fiberoptisk kabel

    Pris 3 708  DKK
    Delenummer: ETH-AUI-FIBER-S
    Fysisk på lager