Industriel

Industriel

Der er 11 varer.

Viser 1-11 af 11 element(er)
  • Mediekonverter Fiber til...

    Mediekonverter Fiber til RJ45 10/100/1000Mbit

    1 x 10/100/1000Mbit RJ45
    1 x 100/1000Mbit SFP
    op til 80km med single-mode fiber og op til 550m med multi-mode fiber
    op til 100m med Cat.5e eller Cat.6
    5% til 95% luftfugtighed
    -0°C til +70°C

    Pris 259,00 kr.
    Varenummer ETH-RJ45G-SFP
    Fysisk på lager  
  • Mediekonverter Fiber SFP...

    Mediekonverter Fiber SFP 10Gbps modul til RJ45

    1 x 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100BASE-T RJ45 interface med auto MDI / MDI-X funktion
    1 x 10GBASE-X SFP + slot interface
    100 meter over Cat 6A / Cat7 ved 10Gbps
    Ekstern 5V DC, 2A strømforsyning
    Plug and Play installation
    DIN-skinne og vægmontering design

    Pris 1.429,00 kr.
    Varenummer FIBER-ETH-SFP-10G
    På vej ind