PoE ud - SFP

PoE ud - SFP

Der er 2 varer.

Viser 1-2 af 2 element(er)

Aktive filtre

Vandtæt mediekonverter...

Vandtæt mediekonverter IP67/IK10. 1000Mbit Fiber til SFP 10/100/1000Mbit RJ45, PoE+ PSE. 24 - 56VDC

IP67 tæt mediekonverter, ideel til kamera, AP mm.
1 port 1000Mbit fiber SFP slot
SFP slot til Single Mode eller Multi Mode SFP modul
1 port 100/100/1000Mbit RJ45
Autodetekt af PD udstyr (enheder som strømforsynes med PoE)
PoE+ ud: 30Watt
End-span: + på 1/2, - på 3/6
IK10 ratet til vandalsikring
6kV ESD beskyttelse
Forsyningsspænding: 12 - 56VDC (Terminalblok)
Temperaturområde: -40 - +75°C
Plug og Play
Mål: 170 x 44 x 73 mm
Vægmontering

Pris 1.657,00  DKK
Varenummer ETH-RJ45G-P-IP67
På vej ind