Managed

Managed

Det fins 9 produkter.

Viser 1-9 av 9 element(er)

Aktive filtre

18 porter Managed switch 16...

18 porter Managed switch 16 x RJ45 100/1000Mbit PoE+. 2 x 100/1000/2500 Mbit SFP Fiberspor, -40 - +75 °C, 48 - 56VDC

Kraftig administrert 18-ports industriell bryter
Administrert bryter. 16 x RJ45 +2 x SFP
16 x 10/100/1000 Mbit bryter med PoE+ (36 Watt)
Total PoE-effekt er 320 watt (dobbel DC-inngang)
2 x 10/100/1000 Mbit RJ45
2 x 100/1000/2500 Mbit SFP-spor
Støtter 2,5 GHz SFP-modul
IGMP snoking
MLD Snoking
DHCP-relé / DHCP-server
Sikkerhet på Kypros
ERPS-anrop. Rask ringgjenoppretting mindre enn 10ms
1588 Tidssynkroniseringsprotokoll
Lag 2 bryter
Temperaturområde fra -40 til +75°C
Forsyningsspenning: 48 - 56VDC - redundant inngang
Mål: 152 x 107 x 87 mm

Pris Ring for pris
Delenummer: ESW18SFP2
På vei inn  
  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris Ring for pris
    Delenummer: -ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 16 Port Unmanaged Switch 16...

    16 Port Unmanaged Switch 16 x 10 / 100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000mbit SFP, POE + LCD-skjerm, utvide UTP opptil 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 3 018  DKK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Switch 24...

    24 Ports Managed Switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP Slot Combo, PoE++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    Managed industriell switch
    24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 Porte PoE++
    IEEE 802.3at / af / bt - Ultra Poe (90watt) End / Mid-span
    Total PoE Effect er 720W
    4 x 100/1000Mbit mini-gbic / SFP Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Merke VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1AD
    Protokoll VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Ledelse VLAN, GVRP
    IGMP Snooping v2 og v3
    MLD Snooping v1, v2
    Port Security for Source Mac Address Filtrering
    DHCP Snooping for å filtrere uønskede DHCP-meldinger
    Mål: 440 x 300 x 44,5 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Spenning: 100 - 240VAC

    Pris 6 950  DKK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • Layer-3 16 Ports Managed...

    Layer-3 16 Ports Managed Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10gbit SFP, POE ++ (POE Ultra), 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • 24 porter Managed switch 24...

    24 porter Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP-spor for 10Gbit/1Gbit, PoE+, 100-240VAC

    Administrert industriell bryter. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24-porters Ethernet-svitsj med PoE+ (36Watt)
    Total PoE-effekt er 740 watt
    24 x RJ45 10/100/1000 Mbit
    POE-standard: IEEE 802.3af/802.3at/802.3bt
    4 x SFP 10Gbit / 1Gbit, 10GBASE-SR/SL SFP+-grensesnitt (Port-25 til Port-28)
    128 Gbps (ikke-blokkerende)
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    MVR (Multicast VLAN-registrering)
    IGMP snoking
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm (1,25U)
    Vekt: 5,4 kg
    Forsyningsspenning, 100 - 240 VAC

    Pris 11 481  DKK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    På vei inn  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 48 Port Gigabit PoE +...

    48 Port Gigabit PoE + Managed Switch med 4 x SFP+ -slot for 1 / 2.5 / 10Gbit fibermoduler. DHCP-server. 230VAC / 56VDC.

    Managed Poe + Switch med 48 x RJ45 og 4 x SFP + Slot
    48 x RJ45 10/100 / 1000mbit med POE +
    Opptil 36 watt per port - Maks. Totalt 400W / 720W
    720Watt på båter 230VAC og 56VDC-inngang
    4 x SFP + -spor for 1Gbit / 2.5Gbit og 10Gbit SFP Fibermoduler
    Redundantring, Rask gjenoppretting
    Layer 3 VLAN-ruting
    Intern temperaturkontroll
    IGMP Snooping, Spanning Tree Protocol
    MLD Snooping (IPv6)
    Management, SNMP, DHCP Server, SMTP
    Redundant Spenningsforsyning Inngang
    Mål: 440 x 300 x 45 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    Spenning: 100 - 250VAC, 36 - 60VDC

    Pris 15 175  DKK
    Delenummer: ESW48G4SFP-POE+
    På vei inn  
  • Industrial Rack-Mount...

    Industrial Rack-Mount Modular L3 Gigabit Poe Switch, opptil 24 x Gigabit-porter, 4 x 10 Gigabit SFP uplink-spor

    Fleksibel modulær konfigurasjon, 3 modul-dedikerte spor
    Opptil 20 mulige konfigurasjoner i 4 strøminngangsversjoner
    Opptil 24 POE-porter, med maksimalt 720W POE Power Budget
    4 x 1 Gigabit eller 4 X 10 Gigabit SFP Uplink-spor
    RIPV1/V2, OSPFV2, IPv4 Statisk ruting og multicast IP-ruting
    ITU-T G.8032 ERPS RING, RSTP, MRP (klient) og VRRP-redundans
    Rugget industriell design for -40° ~ +75°C hard miljøoperasjon
    Profinet v2.33 cc-b konformans
    EN50155 og EN50121-4 Sertifisert for jernbane- og trackside -applikasjoner

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ESW24G4SFP10G-PN
    På vei inn