Fiberkabel, Single mode, LC-LC, 2m, 9/125my, Gul, LSZH, Duplex

Fiber Patch Cable
Single mode
Duplex
2 x LC mannlige kontakter i hver ende
9 / 125my
Robust jakke
Gul
Kabel Tykkelse: 3mm
2m (kommersielt tilgjengelig i flere lengder)

K-FIBER-LC-S2
143  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Singelmodell med LC-han kontakt.
4 koblingskabel.
Kabler av optisk fiber er laget av glassfiber med to ledere for henholdsvis RX og TX. Båndbredde i enkelt modus 1 GHz og ved multimode 155 MHz.
3 mm tykkelse.
God rabatt når du bestiller større antall kabler.

Fibertype
Singlemode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Yellow
Dimensioner
2 m (L)
Kabellængde
2m
Type
Duplex, LC, 9/125 μ
Kernediameter
9/125my
Fiber standart
OS1