Mediekonverter RJ45 for fiber, Managed. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP, Single Mode og Multi Mode, -30 - +75°C

Managed mediekonverter 100/1000Mbit SFP-modul for RJ45
1 x RJ45 10/100/1000Mbit
1 x SFP 100/100Mbit Single Mode eller Multi Mode
SFP-modul er som standard for LC-kontakter, dupleks, Single Mode / Multi Mode.
Kjøp Gigabit SFP-moduler.
med QOS og kan administreres fra Web / SNMP
Alarm på Port Error
12 - 48VDC, 8Watt, Redundant Input
PSU Ikke inkludert
Mål: 135 x 85 x 32mm (L x D x b)
DIN brakett

ETH-RJ45-SFP-G-M
1 256  DKK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Eth-fiber-SFP-G-M er en administrert media omformer administrert via web eller SNMP.
ETH-Fiber-SFP-G-M konverterer 10/100/1000 Mbps Copper Network til 100 / 1000mbit fiber. Ved hjelp av. Webserveren eller SNMP kan tappes med VLAN-informasjon og kontrollert med kvaliteten på tjenesten (QoS). Inngang og utgående trafikk kan også konfigureres for å få begrenset båndbredde basert på porten.

Andet
Virker både med single- og multimode fiber
Driftstemperatur
-30° ~ +75° C
Indgang
1 x SFP indgang til 1000 Mbit transceiver (SFP modul medfølger ikke)
Medfølger
Leveres med quick guide og aftageligt DIN skinnebeslag
Omformer
10/100/1000 Mbps kobber til 1000 Mbit SFP modul
Stik
1 x 10/100/1000 TX med RJ45-hunstik og automatisk detektering af lige/krydset kabel
Strømforsyning
Redundant 4-pin terminalblok til strømforsyning (12 ~ 48 VDC, 8 W)