RJ45 + Fiber

RJ45 + Fiber

Der er 5 varer.

Viser 1-5 af 5 element(er)
6 ports 10/100Mbit RJ45 + 2...

6 ports 10/100Mbit RJ45 + 2 x SC 100Mbit Single Mode, PoE, Managed, 48VDC

4 x 10/100Mbit RJ45 Managed switch
2 x 100Mbit SC Single Mode
Single Mode op til 30km
48VDC power input
PoE output - 25W per port
Maks. 80W total power
Multiple Super Ring technology (MSRTM), up to 5ms recovery time
IGMP snooping, multicast
Indbygget hardware watchdog timer for system auto-reset
-40~60°C driftstemperatur

Pris 5.842,00 kr.
Varenummer ESW6F2POE+S
På vej ind  
  • 6 port switch 4 x...

    6 port switch 4 x 10/100Mbit RJ45 + 2 100Mbit SC Multi Mode, PoE, Managed, 48VDC

    4 x 10/100Mbit RJ45 Managed switch
    2 x 100Mbit SC Multi Mode uplink porte
    Multi-mode max. 2KM
    DC 48V Power Input
    Op til to 25 Watt per port
    Maks. 80W total power
    Multiple Super Ring technology (MSRTM), 5ms recovery time
    Dual Homing (RDHTM) technology
    IGMP snooping multicast
    Indbygget hardware watchdog timer for system auto-reset
    -40~60°C driftstemperatur

    Pris 5.215,00 kr.
    Varenummer ESW6F2POE+M
    På vej ind  
  • 8 ports 10/100/1000Mbit...

    8 ports 10/100/1000Mbit RJ45 switch, PoE+ Managed + 4 x SFP, til DIN-skinne, 48-57VDC

    Managed Gigabit Switch
    administration via webbrowser og SNMP
    port 1 PoE++, 60 watt. port 2-8 PoE+, 30 watt per port
    4 porte for SFP fiber-transceiver
    Layer 2 switch
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Har SNMP monitor og trap
    Port mirroring
    -40° ~ 75° C driftstemperatur
    6KV overspændingsbeskyttelse
    2x PSU indgange 48-57VDC
    Inkl. DIN skinnebeslag + vægmonteringsbeslag
    1x relæ til alarmering

    Pris 2.356,00 kr.
    Varenummer ESW8L2-POE+
    På vej ind  
  • 8 port 10/100Mbit RJ45 PoE+...

    8 port 10/100Mbit RJ45 PoE+ 2 x Gbit fiber port SFP, LCD skærm, UTP extended til 250meter, 230VAC

    8 ports 10/100Mbit + 2 ports Gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP combo interface
    PoE+ er 32 Watt (Budget er 120 Watt)
    IEEE 802.3af/at End-span
    Hver port giver 52VDC til PoE udstyr
    Auto deteketere PoE udstyr
    Giver power til maks. 100meter
    Extended mode uden PoE er afstanden op til 250meter
    Forsynet med smart LCD
    Standard, VLAN, Extend.

    Pris 1.192,00 kr.
    Varenummer ESW8SFP2-POE+
    På vej ind