6 - 9 porte

6 - 9 porte

Underkategorier

Der er 9 varer.

Viser 1-9 af 9 element(er)

Aktive filtre

  • 8 ports Gigabit switch 8 x...

    8 ports Gigabit switch 8 x RJ 45 - Unmanaged, 12VDC

    8 ports Unmanaged Gigabit Desktop Switch 10/100/1000.
    Plug and play. 
    Effektiv, lydløs Gigabit switch i kompakt version. 
    Metalchassis.
    Forsyningsspænding: 12VDC/1A netadapter medfølger

    Pris 399,00  DKK
    Varenummer ESW8G-NG
    På vej ind  
  • 8 ports DNV GL...

    8 ports DNV GL marinegodkendt Managed switch 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certificeret marine netværksswitch DNV GL
    Managed 8 port netværksswitch godkendt til skibe
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI/MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode
    Forsyningsspænding: 12 - 60VDC, 12Watt polaritetsbeskyttet
    Transientbeskyttet, overspændingsbeskyttet DC indgang
    Mål: 162 x 123 x 50 mm
    Vægt: 780g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fugt: 10 - 90% RH (ikke kondenserende)
    DIN-beslag, metalkabinet

    Pris 6.912,00  DKK
    Varenummer ESW8MSFP-DNV
    • Ny
    På vej ind  
  • 8 ports DNV GL...

    8 ports DNV GL marinegodkendt Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certificeret marine netværksswitch DNV GL
    Managed 8 port netværksswitch godkendt til skibe
    8 x 10/100/1000Mbit Auto-MDI/MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode
    Forsyningsspænding: 12 - 60VDC, 18Watt polaritetsbeskyttet
    Transientbeskyttet, overspændingsbeskyttet DC indgang
    Mål: 162 x 122 x 50 mm
    Vægt: 860g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fugt: 10 - 90% RH (ikke kondenserende)
    DIN-beslag, metalkabinet

    Pris 9.894,00  DKK
    Varenummer ESW8GMSFP-DNV
    • Ny
    På vej ind