ExpressCard/34 med Fiber Singelmode 550m (LC type) fiber Ethernet

1 x 1000 Mbit netkort til fiber
LC stik - 850 nm 550 m singlemode
ExpressCard/34 

  • Download PDF
  • email Send til en ven
  • Send til en ven

    ExpressCard/34 med Fiber Singelmode 550m (LC type) fiber Ethernet

    ExpressCard/34 med Fiber Singelmode 550m (LC type) fiber Ethernet

    1 x 1000 Mbit netkort til fiber
    LC stik - 850 nm 550 m singlemode
    ExpressCard/34 

    Modtager :

    * Krævede felter

    Fortryd  eller  

  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål
EXP3-1ETH-LC
1.500,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

34 mm ExpressCard (x1) med maks. båndbredde på 2,5 Gbit/s.

1 x 1000 Mbit/s Ethernet netkort med LC hunstik.

Automatisk detektering af netværkets hastighed.

62,5/125 µm - 220m, 50/125 µm - 550m

Operativsystem
Understøttes af Windows XP, Vista, 7 (32/64), 8 og Linux