Samlestik i plast til LC fiberkabler

Adapter, multimode, LC-LC, 62,5/125 mm

LC-LC-M
DKK31.00
Tax excluded
Quantity
Physically in stock  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Bruges ved forlængelse af eksisterende kabler. Multilmode. Der er hunstik i hver ende