Fiber adaptor F/F

Fiber adaptor F/F

There are 24 products.

Showing 1-20 of 24 item(s)

Active filters

  • Fiberkabel SC-FC duplex,...

    Fiberkabel SC-FC duplex, 62,5/125μm Multi Mode, OM1, 2meter

    Fiber patchkabel, Duplex, 2 X SC stik og 2 X FC stik, 62,5/125μm, multimode
    Orange
    Båndbredde: multimode 155 MHz
    Lyslederkablerne er udført i glasfiber med to ledere til henholdsvis RX og TX.
    Tykkelse: 3mm
    Fås i længder fra ½ til 100+ meter

    Price 126.00 DKK
    Product code: K-FIBER-SC-FC2
    Physically in stock