Samlestik i metalhus til SC fiberkabel

Adapter, singlemode, SC-SC, 9/125 mm (metalhus)

SC-SC-S
51.00 DKK
Tax excluded
Quantity
Physically in stock  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Bruges ved forlængelse af eksisterende kabler. Singlemode. Der er hunstik i hver ende