Fiber optisk omformerkabel- multimode LC-SC, 50/125µm, duplex, aqua, OM3, 1,0 meter

LC-SC omformer fiberkabel 
Multimode 
Duplex
2 x LC og 2 x SC stik, 50/125µm
OM3
Aqua
1,0 m (forhandles i mange længder)

K-FIBER-Y50-LC-SC1
DKK90.00
Tax excluded
Quantity
Physically in stock  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Multimode LC«SC omformerkabler og multimode 4 x LC kabler, 50/125 µm.

Tyndt fiberkabel med en diameter på 3,0 mm.

Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x SC hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).

Fiberkabler kan hjemtages i andre färgr efter ønske.

Længde
1 meter