10Gbit SFP+modul LC 300m MULTI

MiniGBIC/SFP+, LC type, 850 nm, 300 m multimode

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    10Gbit SFP+modul LC 300m MULTI

    10Gbit SFP+modul LC 300m MULTI

    MiniGBIC/SFP+, LC type, 850 nm, 300 m multimode

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP10G-M
878,00 DKK
Eksklusive MVA
Antall
Status  

SFP+ modul til 10Gbit netværks udstyr.

GBIC og SFP+ fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.