ExpressCard med fiber Ethernet. 1 x 1000 Mbit netkort til fiber LC stik

ExpressCard/34 LC type, 850 nm 550 m singlemode

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    ExpressCard med fiber Ethernet.  1 x 1000 Mbit netkort til fiber LC stik

    ExpressCard med fiber Ethernet. 1 x 1000 Mbit netkort til fiber LC stik

    ExpressCard/34 LC type, 850 nm 550 m singlemode

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
EXP3-1ETH-LC
1 500,00 DKK
Eksklusive MVA
Antall
Status  

34 mm ExpressCard (x1) med maks. båndbredde på 2,5 Gbit/s.

1 x 1000 Mbit/s Ethernet netkort med LC hunstik.

Automatisk detektering af netværkets hastighed.

62,5/125 µm - 220m, 50/125 µm - 550m

Operativsystem
Understøttes af Windows XP, Vista, 7 (32/64), 8 og Linux