Pigtail fiberkabel, Singlemode, FC-PC, 1m, 9 / 125my, Gul, LSZH, Simplex

Pigtail fiberkabel
Singelmodus
Simplex
1 x FC kontakt 9 / 125my Morsomme Gule
1m

Rabatt på større mengder

K-FIBER-PIG-FC-S1
43  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir super god galvanisk isolasjon.

Simplex fiberoptisk kabel utstyrt med den optiske kontakten.

en pigtail kabel er en enkelt fiber-kabel (simplex) med en kontakt i den ene ende og fri ved den andre. Pigtail fiberkabler som benyttes for flerkjernefiberkabler, som ved endene har montert pigtail fiberkabler ved hjelp av den såkalte spleise (fusjon eller mekanisk). Skjøten krever spesialverktøy og utføres normalt av installatør. Kablene er UL godkjent.

rabatt for kjøp av store mengder!

Andre lengder og farger kan produseres på forespørsel.

Fibertype
Singlemode
Fiberstik
FC-PC
Farve
Yellow
Kabellængde
1m
Kernediameter
9/125my
Fiber standart
OS1