Media omvandlare RJ45 till fiber. RJ45 10/100Mbit. Fiber 100Mbit SC Single Mode. 35km

100Mbit fibermedia omvandlare till RJ45, Single Mode
1 x RJ45 10/100Mbit
1 x SC 100Mbit Single Mode 
1310nm
upp till 35 km

ETH100F-SC-S35
838  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
På vägen in  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Ethernet för 100 Mbit fiber med SC-plug.

Ethernet för Singel Mode fiberkonverterare.

Dimensioner
97 x 69 x 26mm (H x B x D)
Hastighed
100 Mbit
Omformer
Omformer 100 Mbit Ethernet(RJ45 stik) til 100 Mbit lysleder (SC singlemode)
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende 5VDC 2A netadapter