100Mbit SFP modul, 100Base-FX, Multi Mode, LC (1310nm), Op til 2km

Mini GBIC / SFP optisk transceiver
LC fiberkabler
1310 nm
Op til 2 km multimode

CNV-SFP100M2
437,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
På vej ind  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

SFP Modul til 100Mbit netværks udstyr. SFP fiber indstiksmodul. Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.
Fiberkonvertermodul i SFP / miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.