Managed

Managed

Der er 19 varer.

Viser 1-19 af 19 element(er)

Aktive filtre

  • 24 ports Managed switch. 24...

    24 ports Managed switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industriel Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24 ports PoE+, 30 watt per port
    Total PoE effekt er 390 Watt
    PoE udgangsspænding: 54VDC 30W maks.
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 switch
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Port mirroring
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC
    Mål: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vægt: 4.4kg

    Pris 3.914,00  DKK
    Varenummer ESW24L2-POE
    På vej ind  
  • 24 ports industriswitch med 4 port 10G SFP og L2/L4

    24 ports Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit/10Gbit SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Managed Industriel fiber switch til netværk back-bone
    24 ports Managed switch
    4 x 10Gbit / 1 Gbit / 10/100/1000Mbit RJ45
    20 x 100/1000Mbit SFP
    Cyber Security
    IGMP Snooping
    ERPS Fast recovery Ring, redundant
    1588 Time Protocol til tids-synkron mellem switche
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - +60°C ved AC forsyning
    Temperatur: -40 - +75°C ved DC forsyning
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC
    Forsyningsspænding: 36 - 60VDC 1.2A

    Pris 7.247,00  DKK
    Varenummer ESW24SFP4-10G
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch 20...

    24 ports Managed switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industriel Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot
    20 Port 10/100/1000T og 4 Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch
    20 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot
    Cyper Security
    Layer 2 til Layer 4 switch
    IGMP Snooping
    MLD snooping
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vægt: 3.3kg
    Forsyningsspænding: 100~240VAC
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 2.376,00  DKK
    Varenummer ESW24SFP4
    På vej ind  
  • 44 ports Managed switch 44...

    44 ports Managed switch 44 x 100/1000Mbit SFP slot, 4 x 10/100/1000Mbit RJ45/10Gbit SFP slot, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industriel switch. 44 x SFP slot, 4 x RJ45
    44 ports 100/1000BASE-X til miniGBIC/SFP moduler
    4 x 10 Gigabit SFP eller 4 x 10/100/1000Mbit RJ45
    44 x 100/1000Mbit SFP slot
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    ERPS Ring recovery
    Cisco ether-channel (Static Trunk)
    Port Mirroring (mange til 1)
    Mål: 440 x 300 x 45 mm (1U)
    Vægt: 3.8kg
    Strømforsynes fra 100~240V AC

    Pris 7.945,00  DKK
    Varenummer -EWS4SFP48
    På vej ind  
  • IGS-20160HPT, Industrial 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

    16 ports Managed switch 16 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed Industriel switch. 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100/1000Mbit switch med PoE+ (36Watt)
    Total PoE effekt er 320 Watt (dual DC input)
    1 x 10/100/1000Mbit RJ45.
    2 x 100/1000Mbit til SFP slot
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    DHCP relæ / DHCP Server
    Cyper Security
    ERPS Ring. Fast Ring recovery mindre end 10ms
    1588 Time Protocol. Tids synkron i netværk
    Layer 2 switch
    Temperaturområde fra -40 til 75°C
    Forsyningsspænding: 48 - 56VDC - redundant input
    Mål: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 9.055,00  DKK
    Varenummer ESW18SFP2
    På vej ind  
  • 20 ports Managed fiber...

    20 ports Managed fiber switch - Stackable. 20 x 100/1000Mbit SFP slot. 4 x Combo SFP 10Gbit/1Gbit / RJ45. 230VAC/48VDC

    20 x 100/1000Mbit BASE-X SFP slots
    4 x 10/100/1000Mbit RJ45 delt med Port-1 til Port-4
    4 x 10Gbit BASE-SR/LR SFP+ slots SFP
    IP-Stacking op til 6 enheder
    Gigabit TP, SFP og 10G SFP+ grænseflader
    Hardware stacking op til 6 enheder
    Switch-serier stablet i en logisk enhed
    Stablingsarkitektur understøtter redundant Ring mode
    IPv4 IGMP/ IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN-registrering)
    Ethernet Ring Protection Switching
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC og 36 - 72VDC 2.5A
    Mål: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN-beslag

    Pris 5.338,00  DKK
    Varenummer ESW20SFP4SFP+
    • Ny
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch,...

    24 ports Managed switch, Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 1Gbit / 10Gbit SFP slot, 230VAC og/eller 48VDC

    Stakbar Managed switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot 1Gbit / 10Gbit
    24 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot delt med RJ45
    4 x 10Gbit SFP transceiver
    Layer 3 switch med stor support management
    IPv6/IPv4
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Single IP Address Management
    Redundant Power System (230VAC / 48VDC)
    Mål: 440 x 320 x 44 mm (1U)
    Vægt: 4.5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 9.704,00  DKK
    Varenummer ESW24L3V6
    På vej ind  
  • 16 port Managed switch 16 x...

    16 port Managed switch 16 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP, PoE+ LCD skærm, Extend UTP op til 250 meter, 230VAC

    16 ports 10/100Mbit + 2 Gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP combo interface.
    PoE+ er 32 Watt
    Maks. PoE effekt er 300 Watt
    IEEE 802.3af/at End-span.
    Hver port giver 54VDC til PoE udstyr.
    Auto deteketere PoE udstyr.
    Giver PoE power til maks. 100meter.
    Extended mode uden PoE er afstanden op til 250meter.
    Forsynet med smart LCD.
    Mål: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - +60°C
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 2.353,00  DKK
    Varenummer ESW16SFP2-POE+
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch 24...

    24 ports Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, PoE++ (PoE Ultra) 230VAC

    Managed Industriel switch. 24 x RJ34, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 porte PoE++
    IEEE 802.3at/af - Ultra PoE (60Watt) end/mid-span
    Total PoE effekt er 600Watt (25W / port)
    4 x 100/1000Mbit mini-GBIC / SFP slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q mærket VLAN
    VLAN (Q-in-Q) - IEEE 802.1ad
    Protokol VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Management VLAN, GVRP
    IGMP snooping v2 og v3
    MLD snooping v1, v2
    Port sikkerhed for kilde MAC adresse filtrering
    DHCP snooping for at filtrere uønskede DHCP beskeder
    Mål: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vægt: 5kg
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC

    Pris 7.634,00  DKK
    Varenummer ESW24SFP4-POE++
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch 24...

    24 ports Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 10Gbit/1Gbit SFP slot, LCD touch skærm, 230VAC

    Managed Industriel switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45 kobberporte
    4 x 10GBASE-SR/LR SFP+ slot, kompatibel med 1000BASE-SX/LX/BX SFP
    RJ45 konsol port
    LCD touch skærm
    Driftstemperatur 0 til +50 °C
    Fugtighed 5 ~ 95% (ikke-kondenserende)
    Mål: 440 x 300 x 56 mm (1.25U)
    Vægt: 3.7kg
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC

    Pris 5.683,00  DKK
    Varenummer ESW24G4SFP10G
    Fysisk på lager  
  • 24 ports Managed switch 24...

    24 ports Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 10Gbit/1Gbit SFP slot. PoE++ 95W Total 2.280 Watt, 2 x 230VAC

    Top Grade Managed PoE++ switch - til large scale netværk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porte samtidig.
    PoE power budget på 2280Watt -ingen kompromis
    Dobbelt plug-in strømforsyninger
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extend mode til 200meter
    2 x 10GBase-T slot til 10Gbit / 1 Gbit SFP modul Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (Combo med 2 x SFP/RJ45)
    Layer 3 managed switch - Professionel Grade
    IGMS Snooping / Multi cast support
    ERPS til Ring IP overvågning - recovery time under 10ms
    DHCP relæ / DHCP Server
    Supporterer Cisco ether-channel (static trunk)
    Mål: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vægt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 10.605,00  DKK
    Varenummer ESW24G2SFP-POE++
    • Ny
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch -...

    24 ports Managed switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x Combo SFP 10Gbit/1Gbit / RJ45. 230VAC

    Managed Stackbar Industri switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x 1000Mbit RJ45 delt med Port-1 til Port-4
    4 x 10Gbit BASE-SR/LR SFP+ slots SFP
    IP-Stacking op til 6 enheder
    Gigabit TP, SFP og 10G SFP+ grænseflader
    Hardware stacking op til 6 enheder
    Switch-serier stablet i en logisk enhed
    Stablingsarkitektur understøtter redundant Ring mode
    IPv4 IGMP/ IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN-registrering)
    Ethernet Ring Protection Switching
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC, 21Watt
    Mål: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN-beslag

    Pris 2.542,00  DKK
    Varenummer ESW24G4SFP10GS
    • Ny
    På vej ind  
  • 24 ports Managed switch 24...

    24 ports Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot til 10Gbit/1Gbit, PoE+, 100-240VAC

    Managed Industriel switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24 Ports ethernet switch med PoE+ (36Watt)
    Total PoE effekt er 600Watt
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit
    POE standard: IEEE 802.3af/802.3at/802.3bt
    4 x SFP 10Gbit / 1Gbit, 10GBASE-SR/SL SFP+ interfaces (Port-25 til Port-28)
    128Gbps (non blocking)
    Auto generering af port konfiguration
    MVR (Multicast VLAN Regitration)
    IGMP Snooping
    Mål: 440 x 300 x 56 mm (1.25U)
    Vægt: 54kg
    Forsyningsspænding, 100 - 240 VAC

    Pris 7.520,00  DKK
    Varenummer ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager