10 Gbit

Ved hjælp af et GBIC/SFP-modul kan du opnå overførselshastigheder på 10 Mbit. Vi tilbyder både Single Mode og Multi Mode. Med Single Mode kan vi tilbyde afstande op til 20km, og Multi Mode med en afstand op til 300 meter.

10 Gbit GBIC/SFP modul - Singlemode og Multimode

10 Gbit

Der er 4 varer.

Viser 1-4 af 4 element(er)

Aktive filtre