Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

SFP-familien består av små formfaktorpluggbare (SFP) transceiver (send / mottak) moduler spesielt designet for høyytelses integrert tosidig datatilkobling over enkeltmodus optisk fiber. Disse transceivermodulene overholder SFP Multisource Agreement (MSA) og Hot Plug. Modulene er enkle å sette inn i SFP MSA-kompatible porter.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeres i Switch-produkter med SFP mini-GBIC-grensesnitt. Multi...

SFP-familien består av små formfaktorpluggbare (SFP) transceiver (send / mottak) moduler spesielt designet for høyytelses integrert tosidig datatilkobling over enkeltmodus optisk fiber. Disse transceivermodulene overholder SFP Multisource Agreement (MSA) og Hot Plug. Modulene er enkle å sette inn i SFP MSA-kompatible porter.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeres i Switch-produkter med SFP mini-GBIC-grensesnitt. Multi Mode er tilgjengelig i flere strømtyper og kan ha en rekkevidde på opp til 2 kilometer (Multi-mode, LC).

Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

Der er 5 varer.

Viser 1-5 af 5 element(er)

Aktive filtre

  • Product titlemodul 1G...

    Product titlemodul 1G multimode MM 550m

    Korenix sfpgsx
    Support op til 1,25 GB / s Data Links
    Kompatibel med IEEE 802.3Z
    Single 3.3V Strømforsyning
    LC Duplex-stik
    Lavt strømforsyning
    Metalet Indkapsling giver lavere EMI

    Pris 418,00  DKK
    Varenummer CNV-SFP1G-MC
    Fysisk på lager