Restsalg / Demovarer

etingelser for "Restsalg/ Demovarer"

* Disse produkter er nogle som udgår af vores sortiment. Produkterne er nye med mindre andet er anført.

* Der ingen teknisk support på restlagervarer

* Der ydes kun begrænset installations- og anvendelsessupport på produkterne.

* Der er 1 uges returret hvis varen ikke stemmer overens med det forventede. Returvarer krediteres normalt med 50% af fakturapris - medmindre andet er...

etingelser for "Restsalg/ Demovarer"

* Disse produkter er nogle som udgår af vores sortiment. Produkterne er nye med mindre andet er anført.

* Der ingen teknisk support på restlagervarer

* Der ydes kun begrænset installations- og anvendelsessupport på produkterne.

* Der er 1 uges returret hvis varen ikke stemmer overens med det forventede. Returvarer krediteres normalt med 50% af fakturapris - medmindre andet er anført på fakturaen. Ekspeditionsgebyret krediteres ikke.

* Varerne sælges kun business-to-business og leveres derfor uden anden garanti end den i punkt 1 nævnte.

* Alle ordrer tillægges et ekspeditionsgebyr samt 25% moms.

* DANBIT's øvrige forretningsbetingelser, der ikke er ændret iflg. ovenstående, gælder.

Restsalg / Demovarer

Der er 327 varer.

Viser 1-20 af 327 element(er)

Aktive filtre

Adlink ACL-8454/12. 8...

Adlink ACL-8454/12. 8 kanalers 16 bit tæller, 2 kanalers 32 bit tæller

ONLY 1 Left!

8-CH timers/counters
2-CH cascaded 32-bit timer with 1 MHz base clock
On-board multiple base clocks ranging from 100 kHz to 2 MHz
External gate control and clock inputs for each counter
Inverted gate signals for 4-CH synchronized frequency measurement
Multiple interrupt sources from counter outputs, timer outputs and external interrupt inputs

Pris 1.065,00  DKK
Varenummer CTC12
Fysisk på lager  
  • Restlager: Xeon CPU,...

    Restlager: Xeon CPU, 2.4GHz, 604 FSB533

    Intel Xeon Processor, socket 604 Int-mPGA, FSB533

    # of Cores  1

    Processor Base Frequency  2.40 GHz

    Cache  512 KB L2

    Bus Speed  533 MHz FSB

    FSB Parity  Yes

    TDP  65 W

    VID Voltage Range  1.5V

    Pris 2.000,00  DKK
    Varenummer CPU604-X24
    Fysisk på lager  
  • Adlink 3U CompactPCI®/PXI...

    Adlink 3U CompactPCI®/PXI VGA/LCD Interface Card cPCI-8217-005

    LAST IN STOCK BRAND NEW!

    PICMG® 2.0 32-bit/33 MHz CompactPCI® specification
    SMI-721 graphic controller with 8 M built-in VRAM
    Max. 1280 x 1024, 24-bit true color
    On-board 44-pin LCD interface, LCD brightness adjustable
    cPCI-8217 is PXI compatible
    cPCI-8217R is a 50 mm RTM with 

    Pris 2.500,00  DKK
    Varenummer CPCI-8217-005
    Fysisk på lager  
  • MM550M,SFP-SX-MM0205

    MM550M,SFP-SX-MM0205

    Data-rate of 1.25Gbps operation
    850nm VCSEL laser and PIN photodetector
    Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
    Digital Diagnostic Monitoring:
    Internal Calibration or External Calibration
    550m transmission with 50/125µm MMF
    270m transmission with 62.5/125µm MMF
    Compatible with SONET OC-24-LR-1
    Compatible with RoHS
    +3.3V single power supply
    Operating case temperature range of
    0°C to +70°C (Standard) or -40°C to +85°C (Industrial)

    Pris 350,00  DKK
    Varenummer CNV-SFP-O1G-M
    • Ny
    Fysisk på lager  
  • Temperaturføler til MFI-MPORT

    Temperaturføler til MFI-MPORT

    RESTLAGER IKKE FLERE END DEM DER ER PÅ LAGER.

    VAren udgår af vores sortiment.

    Temperatur/fugt føler

    Pris 380,00  DKK
    Varenummer MFI-TEMP
    Fysisk på lager  
  • Pir sensor til loft montering

    Pir sensor til loft montering

    Udgår af vores sortiment, Kun disse på lager!

    Tilbehør til MFI-MPORT. Pir sensor til loft montering

    Pris 250,00  DKK
    Varenummer MFI-PIR-L
    Fysisk på lager  
  • Pir sensor til vægmontering

    Pir sensor til vægmontering

    UDGÅR AF VORES SORTIMENT DEFOR IKKE FLERE END DISSE TIL DENNE PRIS!
    Tilbehør til MFI-MPORT. Pir sensor til vægmontering

    Pris 199,00  DKK
    Varenummer MFI-PIR-W
    Fysisk på lager  
  • Restlager: 230V til 110V...

    Restlager: 230V til 110V transformer 300W

    Transformer, der anvendes ved brug af amerikansk udstyr i f.eks. Danmark. Produktet er udstyret med amerikansk netstik for direkte tilslutning

    Pris 531,00  DKK
    Varenummer CNV230V110V
    Fysisk på lager