Samlestik i metalhus til fiberkabel - Single Mode

Adapter, singlemode, ST-ST, 9/125 (metalhus)

ST-ST-S
75,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

Bruges ved forlængelse af eksisterende kabler. Singlemode. Der er hunstik i hver ende.